Gmina Kartuzy z tytułem "Symbol Polskiej Samorządności"

Dodane przez WB - pon., 30/11/2020 - 11:48

Decyzją Kapituły Programu "Symbol 2020" (PubliCity Media Group) Gmina Kartuzy uzyskała dzisiaj tytuł "Symbol Polskiej Samorządności 2020". Dziękujemy!

Na zdjęciu Burmistrz Kartuz z dyplomem potwierdzającym otrzymanie prestiżowej nagrody przez Gminę Kartuzy

"Odznaczeniem nagradzamy te firmy, instytucje i podmioty, które stanowią niedościgniony wzór dla swojej branży oraz stanowią oczywisty fundament, na którym opiera się gospodarka kraju. Symbol jest nagrodą za wysiłek, prestiżowym wyróżnieniem i uwiarygadniającym tytułem. Symbol to także okazja do zaistnienia na łamach najbardziej opiniotwórczych i cytowalnych dzienników w Polsce." 

Niestety, w tym roku z powodu epidemii nie mogła odbyć się uroczysta gala przyznania tytułów. Dlatego też wyróżnienie zostało dzisiaj wręczone Burmistrzowi w Urzędzie Miejskim w Kartuzach.

Burmistrz otrzymał tytuł z rąk p. Jakuba Lisieckiego, redaktora naczelnego „Monitora Biznesu” w "Rzeczpospolitej" i „Monitora Rynkowego” w "Dzienniku Gazecie Prawnej".

"Mając takich Laureatów jak Państwo, możemy z odwagą patrzeć w przyszłość i mieć nadzieję na dalszą realizację naszego najważniejszego celu, jakim jest profesjonalna promocja oraz honorowanie najznakomitszych instytucji, spółdzielni, symbolicznych firm i autorytetów gospodarki" - piszą o naszej Gminie twórcy Programu.

Na zdjęciu Burmistrz Kartuz , II Zastępca Burmistrza oraz przedstawiciel Kapituły przyznającej tytuł Symbol Polskiej Samorządności

"Czym jest symbol?

Jako redakcja „Monitora Biznesu”, niezależnego dodatku do „Rzeczpospolitej” i „Monitora Rynkowego”, niezależnego dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej”, wierzymy, że sukcesy warto chwalić i nagłaśniać. Dlatego stworzyliśmy program Symbol. Od 2011 r. za jego sprawą pomagamy firmom wzmacniać wizerunek, zwracać uwagę potencjalnych odbiorców, a dzięki unikalnemu networkingowi – zdobywać nowe kontakty. Tym samym wspieramy budowanie przewag, jakie pomagają Laureatom umacniać pozycję w swoich branżach. Symbol jest nagrodą za wysiłek, prestiżowym wyróżnieniem i uwiarygadniającym tytułem."