Wychowankowie Cartusii 1923 złożyli noworoczne życzenia klubowi

Dodane przez WB - pt., 14/01/2022 - 08:34

Kategoria

Podczas przerwy świąteczno-noworocznej Cartusię 1923 odwiedzili wychowankowie klubu – Nikodem Kitowski oraz Łukasz Plichta. Spotkanie z dawnym trenerem Jerzym Meissnerem było okazją do wzajemnego złożenia sobie życzeń na kolejny 2022 rok oraz wspólnego powspominania przy kawie pobytu w kartuskim klubie. 

Piłkarze z miłą chęcią odwiedzili klub w którym stawiali swoje pierwsze kroki w ramach programu Piłkarska Przyszłość z Lotosem, który dzięki współpracy z Akademią Piłkarską Lechii Gdańsk z powodzeniem realizowany jest od prawie dziesięciu lat w 15. ośrodkach sportowych - w tym w klubie GKS Cartusia 1923. Spotkanie było też wspaniałą okazją do rozmowy o dalszych planach młodych piłkarzy. Trener Jerzy Meissner w imieniu całego klubu życzył zawodnikom wielu piłkarskich sukcesów w 2022 roku. 


Nikodem Kitowski jest obecnie zawodnikiem pierwszego składu Rakowa Częstochowa U-17, grającym w Centralnej Lidze Juniorów. Podczas przygotowań do rundy wiosennej będzie trenował  wraz z drużyną U-18. 

Natomiast Łukasz Plichta jest obecnie zawodnikiem Widzewa Łódź U-17, również grającego w Centralnej Lidze Juniorów. Do rundy wiosennej będzie przygotowywał się wraz z drugim zespołem Widzewa. Po koniec 2021 roku podpisał swój pierwszy kontrakt.