Z uwagi na nadzwyczajną sytuacją w kraju (zagrożenie epidemiczne) – od dnia dzisiejszego do 30 kwietnia 2020r., w siedzibie Urzędu nie będą Państwu udostępniane projekty Planów Urządzania Lasów prywatnych.
Jednocześnie, mapy stanowiące integralny załącznik do ww. planów udostępniane będą, z podziałem na miejscowości, w formie elektronicznej na stronie www. kartuzy.pl oraz www.bip.kartuzy.pl

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących udostępnianych planów, należy skontaktować się z pracownikami tut. Urzędu telefonicznie, pod numerem 58 694 52 50 (od pon. – pt. w godzinach od. 8.00 do 15.00) bądź drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
   

W związku z powyższym:

  • termin do składania uwag do projektów ww. Planów został wydłużony do dnia 30 kwietnia 2020r.,
  • nie odbędzie się spotkanie konsultacyjne z autorami projektów planów w dniach 2-3 kwiecień 2020r.

   
O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco na Naszych stronach internetowych: www.bip.kartuzy.pl oraz www.kartuzy.pl .

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość w tej trudnej, dla wszystkich, sytuacji.
   

Projekty planów z podziałem na sołectwa gminy Kartuzy:

kliknij >>  www.BIP.KARTUZY.pl  << kliknij