Zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej wykorzystania rowerów w ruchu miejskim. Autorami badania są Agnieszka Ważna oraz Tomasz Bieliński z Katedry Ekonomiki Transportu Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. 

Burmistrz Kartuz informuje, że Gmina Kartuzy posiada wolne lokale użytkowe do oddania w dzierżawę. Lokale o powierzchni 18,93 m2, 19,07 m2, i 19,13 m2 znajdują się w pawilonach handlowych zlokalizowanych na terenie Targowiska Miejskiego w Kartuzach przy ul. Dworcowej.

Urząd Statystyczny w Gdańsku informuje, że bieżącym tygodniu dobiegają końca badania rozpoznawania upraw rolnych na polach. Każde badanie oparte będzie o zdjęcia satelitarne i opinię odpowiedniego pracownika.

Sprawozdanie Burmistrza Kartuz z wykonania budżetu Gminy Kartuzy za 2017 rok zostało wczoraj jednogłośnie przyjęte przez Radę Miejską jako bez zarzutu, natomiast w głosowaniu dziesięcioro radnych było przeciwko uchwaleniu absolutorium dla Burmistrza.

Narodziny swojego dziecka możesz zarejestrować w sieci, bez konieczności wychodzenia z domu. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami, które zamieszczamy poniżej.

Uprzejmie informujemy, że 21 kwietnia (w sobotę) w godzinach porannych ruch na ulicy Dworcowej w Kartuzach, w kierunku ul. Kolejowej, zostanie przywrócony. Wtedy też autobusy P.A. „Gryf” powrócą na teren dworca, przeniesionego tymczasowo na parking przy ul. Kolejowej.

loading...