Obwieszczenie dot. dwupoziomowego skrzyżowania linii kolejowych nr 214 i 229 z drogami wojewódzkimi nr 211 i 224 w Kartuzach wraz z niezbędną infrastrukturą.

Upewnij się, że jesteś ujęty w spisie wyborców wśród mieszkańców gminy Kartuzy. Dopisać się do spisu wyborców możesz tylko do wtorku 7 lipca.

Znamy już wyniki pierwszej tury Wyborów Prezydenckich w Gminie Kartuzy.

Obwieszczenie Burmistrza Kartuz o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r.

Pomóżmy Tosi w walce o życie! Urzędnicy Urzędu Miejskiego w Kartuzach przyjęli wyzwanie, którego celem jest zbiórka pieniędzy na leczenie półtorarocznej Antoniny Popławskiej z Gdyni. Przyjęcie wzywania polega na wykonaniu kilku prostych ćwiczeń jak 10 pompek czy przysiadów i wpłaty symbolicznej kwoty na konto Tosi przez portal SiePomaga.PL.

Od środy, 1 lipca 2020 zmianie ulegną godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Kartuzach. Urząd czynny będzie codziennie od godz. 7:30 do 15:30 w poniedziałki, wtorki i środy. W czwartki czynny będzie do godz. 16:30, a w piątki do 14:30.

loading...