Niniejszym przedstawiamy do publicznej wiadomości podsumowanie działalności Burmistrza Kartuz za 2018 rok.

W dniach od 6 czerwca do 31 lipca 2019 r. na terenie województwa pomorskiego zostanie przeprowadzone badanie terenowe rozpoznania upraw na podstawie zobrazowań radarowych i optycznych uzyskanych z satelit Sentinel 1 i Sentinel 2.

Na terenie wszystkich gmin województwa pomorskiego w wybranych losowo gospodarstwach rolnych będą realizowane w dniach od 1 czerwca do 10 lipca br. badania ankietowe z zakresu rolnictwa.

W związku z rozpoczęciem długo oczekiwanej inwestycji związanej z budową sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Łapalice, od dnia 05.06.2019 r. do dnia 30.09.2019 r. wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu, która obowiązywać będzie podczas realizacji robót budowlanych.

W związku z rozpoczęciem długo oczekiwanej inwestycji związanej z budową i przebudową ulicy Pogodnej w Grzybnie, od dnia 13.05.2019 r. do dnia 30.08.2019 r. wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu, która obowiązywać będzie podczas realizacji robót budowlanych.

Uwaga, komunikat dla kierowców! W związku z obchodami Święta Strażaka, organizowanymi w Kartuzach dnia 13 maja 2019 r. (poniedziałek), Urząd Miejski w Kartuzach uprzejmie informuje, że w tym dniu wyłączone z użytkowania zostaną miejsca parkingowe przy ul Rynek. Prosimy mieszkańców o niepozostawianie pojazdów we wskazanym rejonie. Za utrudnienia przepraszamy.

loading...