Mobilny Informator Gminy Kartuzy. Instaluj i korzystaj!

Gmina Kartuzy od dzisiaj jest jeszcze bliżej swoich mieszkańców, nie zapomina także o turystach!

Wszystkie informacje, których potrzebujesz, w zasięgu ręki i łatwo dostępne?

To możliwe dzięki gminnemu Mobilnemu Informatorowi!

Zapraszamy do korzystania z Mobilnego Informatora Gminy Kartuzy. Aplikacja została stworzona dla mieszkańców Stolicy Kaszub i jej okolic, jak również turystów odwiedzających nasz piękny region. Zainstaluj informator na smartfona i miej dostęp do wszystkich niezbędnych informacji.

Mobilny Informator Gminy Kartuzy to nowoczesna i bezpłatna aplikacja zawierająca wiele praktycznych adresów, telefonów oraz użytecznych informacji na tematy związane z gminą Kartuzy. Posiada wiele funkcji, jedną z nich jest możliwość wytyczania tras do wybranych miejsc przy użyciu geolokalizacji.

Zachęcamy do poznawania i odkrywania ciekawych miejsc w gminie Kartuzy dzięki Informatorowi! Aplikacja umożliwia odbieranie powiadomień o ważnych wydarzeniach w gminie, pomoże znaleźć miejsce noclegowe, restaurację, przychodnię itd. Mobilny Informator Gminy Kartuzy został stworzony z myślą o wszystkich tych, którzy chcą mieć dostęp do pełnej informacji na temat miejsca, w którym żyją. Warto!

Zapraszam do instalowania aplikacji i korzystania z niej!

Mieczysław Grzegorz Gołuński
Burmistrz KartuzAplikacja dostępna jest na platformy Google Android (Google Play) i Apple iOS (AppStore). 

Będziemy wdzięczni za pomoc we współtworzeniu tego narzędzia informacji mobilnej.

Zapraszamy do pobierania, instalowania i podzielenia się wrażeniami.

Swoje opinie i wskazówki prosimy przysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

  loading...