Czy z Internautami można się spotkać? Oczywiście! Najlepiej zrobić to właśnie w Internecie. Zapraszamy więc użytkowników Sieci do dzielenia się opiniami na temat działań Gminy Kartuzy oraz zadawania pytań Burmistrzowi Kartuz. Na początek porozmawiajmy o Państwa najpilniejszych potrzebach. Zapraszamy do komentowania pod pierwszym postem na Facebooku pn. Kartuzy Stolica Kaszub już w najbliższy poniedziałek, 15 stycznia, w godzinach od 9:00 do 21:00.

W poniedziałek 15 stycznia w godzinach od 9 do 21…

Temat spotkania: Najpilniejsze potrzeby mieszkańców gminy Kartuzy

 

Piętnastego każdego miesiąca…

… wypowiedz się na temat działań Gminy Kartuzy i zadaj pytanie Burmistrzowi Kartuz na Facebooku. Otwieramy comiesięczny cykl spotkań z internautami!

 

Szanowni Państwo!

Minęły już trzy lata i trzy miesiące, odkąd mogę dzięki Państwu – w Państwa imieniu oraz jak najlepiej pojętym naszym wspólnym interesie – wspólnie z moimi współpracownikami kierować Gminą Kartuzy i kształtować jej politykę inwestycyjną, komunalną, kulturalną i wszelką inną. Był to dla mnie czas pracowity, obciążony wieloma wyrzeczeniami, lecz także okres radości z osiągania wcześniej zamierzonych celów.

Gmina Kartuzy w ostatnim czasie zrealizowała bardzo wiele nowych inwestycji, na które czekały pokolenia kartuzian oraz mieszkańców gminnych sołectw. Niemało czeka nas także w tym roku – ukończone zostaną zadania, które wprowadzą Gminę Kartuzy i jej mieszkańców w nową, lepszą rzeczywistość.

Dlatego też chciałbym poznać Państwa opinie na wszelkie tematy związane z moją pracą, jak również pracą moich współpracowników. Chciałbym dowiedzieć się, z czego konkretnie są Państwo zadowoleni, z czego zaś nie do końca. Pragnę wsłuchać się w Państwa opinie dotyczące zarówno przeszłości, jak i teraźniejszości oraz przyszłości, chcę wziąć je pod uwagę, podejmując różnorakie decyzje.

Zapraszam Państwa do komentowania pierwszym postem na profilu na Facebooku pn. Kartuzy Stolica Kaszub już w najbliższy poniedziałek, 15 stycznia, w godzinach od 9:00 do 21:00. Wszystkie Państwa wypowiedzi przeczytam z zainteresowaniem i uwagą, zaś na WSZYSTKIE Państwa pytania związane z tematem naszego pierwszego spotkania odpowiem w przeciągu trzech dni od daty publikacji niniejszego wpisu.

Jednocześnie zachęcam Państwa do tego, abyśmy piętnastego dnia każdego miesiąca wymieniali się poglądami, doświadczeniami i uwagami właśnie na łamach portalu społecznościowego Facebook.

Zapraszam serdecznie!

Przypominam także, że drzwi mojego gabinetu, który znajduje się na pierwszym piętrze kartuskiego Urzędu Miejskiego, są dla Państwa zawsze otwarte. Szczególnie zapraszam wszystkich mieszkańców Gminy Kartuzy do odwiedzin w poniedziałki w godzinach od 14:00 do 16:00.

 

Z poważaniem,

oczekując na Państwa wypowiedzi oraz pytania,

 

Mieczysław Grzegorz Gołuński,

Burmistrz Kartuz.

loading...