Za nami Truskawkobranie 2019. Gwiazdami sobotniego wieczoru na Złotej Górze byli Roksana Węgiel oraz Grzegorz Hyży. Więcej informacji niebawem.

Przed nami kolejny Festiwal Nalewki Kaszubskiej. Do zobaczenia z Muzeum Kaszubskim już 13 lipca. Szczegóły na plakacie poniżej.

Zapraszamy na Regaty o Puchar Burmistrza Kartuz, które odbędą się w dniach 22-23 czerwca 2019 na Złotej Górze k. Kartuz. Szczegóły poniżej. Zapraszamy!

Rada sołecka Kiełpina, sołtys, wolontariusze zapraszają na IV Sobótki pod Patronatem Burmistrza Kartuz, w dniu 22.06.2019 r. Tym razem w sobotę, startujemy o godzinie 16.00. Miejsce: Dom Sportowca na ul. Długiej w Kiełpinie.

Bractwo Bluesowe BLUE NOTE oraz Mieczysław Grzegorz Gołuński, Burmistrz Kartuz, zapraszają na XIII Blues w Leśniczówce. Szczegóły na plakacie poniżej. Do zobaczenia!

6 lipca 2019 r. w Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu na Złotej Górze w Brodnicy Górnej k. Kartuz odbędzie się 44. edycja Truskawkobrania. Jest to wydarzenie o zasięgu ponadlokalnym, mające na celu promocję kaszubskiej truskawki, a przy tym promocję całego regionu kaszubskiego i jego tradycji.