Pan Tomasz Kłopotek-Główczewski najszybciej rozwiązał zagadkę 12. edycji naszego comiesięcznego konkursu pn. Detale Kartuz i odebrała już nagrodę z rąk Burmistrza Mieczysława Grzegorza Gołuńskiego.


Pytaliśmy na łamach naszego portalu, gdzie w Kartuzach znajduje się detal przedstawiony na fotografii poniżej (zob. pierwsze zdjęcie na dole). Apelowaliśmy: - Odpowiedz i wygraj!

Na odpowiedzi czekaliśmy przez dwa dni. Należało pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W styczniu wygrała pani Karolina Kotłowska, w grudniu najlepszy był pan Piotr Małszycki, w listopadzie najszybsza okazała się pani Natalia Płotka, w październiku wygrał pan Krzysztof Bladowski. Pani Izabelli Szreder szczęście dopisało we wrześniu. W sierpniu tryumfował pan Mariusz Wasilewski. Pięć miesięcy temu z nagrody cieszył się pan Krzysztof Bianga, w czerwcu najszybszy był pan Andrzej Osipów. W tym miesiącu bawiliśmy się już po raz dwunasty! (zobacz, kto wygrał w marcu, kwietniu i maju).

Nagrodę Burmistrza Kartuz tym razem otrzymał pan Tomasz Kłopotek-Główczewski. Najszybciej udzielił on prawidłowej odpowiedzi. Przedstawiony detal znajduje się oczywiście na szczytowej ścianie budynku przy ul. Kolejowej. Co ciekawe, nieruchomość tę Gmina Kartuzy wkrótce przejmie, wyremontuje i przeznaczy na działalność m.in. organizacji pozarządowych.

Kolejna zabawa w marcu, jak zwykle pomiędzy 1 a 15 dniem miesiąca! Do usłyszenia i być może zobaczenia przy odbiorze nagrody!