BURMISTRZ KARTUZ ZAPRASZA NA OLIMPIADĘ WIEDZY OBYWATELSKIEJ „SENIOR OBYWATEL” IM. PAWŁA ADAMOWICZA (eliminacje gminne), która odbędzie się 18.10.2019 r. (piątek) o godz. 10.00 w Sali Obrad Urzędu Miejskiego w Kartuzach.Organizatorem Olimpiady jest Fundacja Barbary Średniawy, przy współpracy z Delegaturą Pomorską Obywatelskiego Parlamentu Seniorów i Obszarem Metropolitalnym Gdańsk-Gdynia-Sopot pod patronatem honorowym Mieczysława Struka, Marszałka Województwa Pomorskiego.


Olimpiada jest współfinansowana ze środków Województwa Pomorskiego, zaś organizowana na zasadach określonych regulaminem oraz zakresem tematycznym olimpiady (poniżej, w załącznikach).


Wszelkie pytania dotyczące Olimpiady można kierować na adres mailowy Organizatora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapisy: p. Małgorzata Miętkiewicz, tel. 58 681 30 78 (do czwartku do godz. 16:00).


Udział w Olimpiadzie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu oraz obowiązkiem jego przestrzegania. Uczestnictwo w Olimpiadzie jest dobrowolne i nieodpłatne.


Załączniki:

Regulamin
Zakres tematyczny