Gmina Kartuzy jeszcze grudniu ogłosiła przetarg na wykonanie zadania pn. Termomodernizacja Ośrodka Geriatrycznego w Sianowie. Wybrano już wykonawcę tej inwestycji i podpisano z nim umowę.

Termomodernizacja Ośrodka Geriatrycznego w Sianowie już wkrótce stanie się faktem. Budynek, który znajduje się tuż przy sianowskim Sanktuarium i – delikatnie mówiąc – nie należy do najpiękniejszych, wkrótce zmieni swoje oblicze.

Gmina Kartuzy jeszcze w grudniu 2017 r. ogłosiła przetarg na termomodernizację tego obiektu. O prawo realizacji inwestycji ubiegało się aż 10 podmiotów.

Termomodernizację przeprowadzi firma M-INVEST Sp. z o. o. z Kiełpina, która wyceniła swoje usługi na nieco ponad 398 tys. zł. (Okres gwarancji: 6 lat, termin: do końca maja 2018 r.) Najdroższa oferta przedstawiona w przetargu wynosiła prawie 1 mln zł.

Cieszymy się, że podopieczni Ośrodka Geriatrycznego w Sianowie będą przebywali w bardziej estetycznym budynku. Termomodernizacja wspaniale wpisze się w otaczającą placówkę przestrzeń ogrodową, doskonale utrzymaną przez pracowników i pacjentów Ośrodka.

Co istotne, termomodernizacja w Sianowie pozwoli też na zmniejszenie kosztów utrzymania OG.Zrzut: google.pl