Gmina Kartuzy jeszcze grudniu 2017 r. ogłosiła przetarg na wykonanie zadania pn. Termomodernizacja Ośrodka Geriatrycznego w Sianowie. Na początku 2018 r. wybrano wykonawcę tej inwestycji i podpisano z nim umowę. Obecnie trwają prace, które zmierzają już do finału.Zrzut: google.pl

Termomodernizacja Ośrodka Geriatrycznego w Sianowie staje się faktem. Budynek, który znajduje się tuż przy sianowskim Sanktuarium i – delikatnie mówiąc – nie należy do najpiękniejszych, już zmienia swoje oblicze.

Gmina Kartuzy jeszcze w grudniu 2017 r. ogłosiła przetarg na termomodernizację tego obiektu. O prawo realizacji inwestycji ubiegało się aż 10 podmiotów.

Termomodernizację przeprowadza firma M-INVEST Sp. z o. o. z Kiełpina, która wyceniła swoje usługi na nieco ponad 398 tys. zł. (Okres gwarancji: 6 lat, termin: do końca maja 2018 r.) Najdroższa oferta przedstawiona w przetargu wynosiła prawie 1 mln zł.

Cieszymy się, że podopieczni Ośrodka Geriatrycznego w Sianowie będą przebywali w bardziej estetycznym budynku. Termomodernizacja wspaniale wpisze się w otaczającą placówkę przestrzeń ogrodową, doskonale utrzymaną przez pracowników i pacjentów Ośrodka.

Co istotne, termomodernizacja w Sianowie pozwoli też na zmniejszenie kosztów utrzymania OG.

geriat (1)
geriat (2)
geriat (3)
geriat (4)
geriat (5)
geriat (6)
geriat (7)
geriat (8)
geriat (9)
geriat (10)
geriat (11)
geriat (12)
geriat (13)
geriat (14)
geriat (15)
geriat (16)
geriat (17)

geriat sianowo (1)
geriat sianowo (4)
geriat sianowo (2)
geriat sianowo (5)
geriat sianowo (6)
geriat sianowo (7)
geriat sianowo (3)