Do 18 lipca w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku można zapoznać się z projektem dokumentacji oraz zgłosić własne uwagi do dokumentu dot. przystąpienia do opracowania projektów Programów ochrony środowiska przed hałasem na lata 2019-2023 z perspektywą na lata następne dla terenów poza aglomeracjami w województwie pomorskim, położonych wzdłuż odcinków dróg krajowych, wojewódzkich i gminnych na terenie miasta Słupsk, dróg wojewódzkich, dróg krajowych, ekspresowych, autostrady A1, linii kolejowych, których eksploatacja powoduje ponadnormatywne oddziaływanie akustyczne, określone wskaźnikami hałasu LDWN i LN.


Dzięki tym działaniom stworzone zostaną specjalne mapy akustyczne terenów przy drogowych, kolejowych itp.

Więcej szczegółów zawiera informacja Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, która można pobrać TUTAJ (plik PDF).

Ze szczegółami dokumentacji można zapoznać się w siedzibie Departamentu Środowiska i Rolnictwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego z Gdańsku przy ul. Augustyńskiego 2.

Uwagi i wnioski można składać osobiście, ustnie, elektronicznie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres urzędu: Gdańsk, ul. Okopowa 21/27.