Gmina Kartuzy/Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kartuzach przystąpiła do realizacji Programu Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej „Opieka 75+” na rok 2020.

Przedstawiamy działania podjęte przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kartuzach od 16 marca 2020 r., mające związek m.in. z bieżącą sytuacją zagrożenia koronawirusem, w zakresie:

4 marca 2020 r. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kartuzach był gospodarzem spotkania dotyczącego zawiązania Partnerskiego Zespołu Kooperacji pomiędzy instytucjami pomocy i integracji społecznej a podmiotami innych polityk sektorowych w gminach Kartuzy i Żukowo.

Jak informuje portal SENIOR.GOV.PL, do 31. stycznia br. potrwa nabór wniosków w ramach otwartego konkursu ofert w Rządowym Programie ASOS Edycja 2020. 

Dzisiaj w Sianowie odbyła się uroczystość jubileuszu 20. lat funkcjonowania Gminnego Ośrodka Geriatrycznego połączona z odbiorem prac termomodernizacyjnych budynku ośrodka. Spotkanie odbyło się pod namiotem na placu przy ośrodku. Kierownikiem KOG w Sianowie jest pani Katarzyna Krause i to ona na wstępie przybliżyła historię powstania ośrodka, a jego zakres jego działalności przedstawili sami podopieczni w specjalnym przedstawieniu.

Masz pomysł na biznes? Potrzebujesz środków finansowych na ten cel? Przyjdź na spotkanie informacyjne, które odbędzie się już 14 września (czwartek) w Kartuzach. Szczegóły na plakacie poniżej. Zapraszamy!