Pani Karolina Kotłowska najszybciej rozwiązała zagadkę 11. edycji comiesięcznego konkursu pn. Detale Kartuz i odebrała już nagrodę Burmistrza.

Pytaliśmy, gdzie w Kartuzach znajduje się detal przedstawiony na fotografii (zob. pierwsze zdjęcie na dole). Na odpowiedzi czekaliśmy przez dwa dni. Wygrała osoba, która najszybciej odpowiedziała prawidłowo. Należało pisać wyłącznie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Chodziło oczywiście o kamienicę przy ul. 3 Maja 2 (zob. foto nr 2).


W grudniu najlepszy był Pan Piotr Małszycki, w listopadzie najszybsza okazała się pani Natalia Płotka, w październiku wygrał pan Krzysztof Bladowski. Pani Izabelli Szreder szczęście dopisało we wrześniu. W sierpniu najlepszy okazał się pan Mariusz Wasilewski. Pięć miesięcy temu tryumfował pan Krzysztof Bianga, w czerwcu najszybszy okazał się  pan Andrzej Osipów. W tym miesiącu bawimy się już po raz jedenasty! (zobacz, kto wygrał w marcu, kwietniu i maju).


Kolejna zabawa w lutym, jak zwykle pomiędzy 1 a 15 dniem miesiąca! Do usłyszenia i być może zobaczenia przy odbiorze nagrody!