Drużyna UKS Bat Kartuzy rocznik 2007 uczestniczyła od 14-16.09.2018 w X Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki o Puchar Prezydenta Bydgoszczy. W zawodach rywalizowało ze sobą 12 drużyn z całej Polski. Nasza drużyna z bilansem trzech porażek i dwóch zwycięstw ostatecznie uplasowała się na 10 miejscu.

Były to pierwsze mecze drużyny w tym sezonie. Cieszy fakt , iż drużyna z meczu na meczu prezentowała się coraz to lepiej. Właściwe mecze ligowe rozpoczynają się w październiku . Poprzez mecze turniejowe zawodniczki zdobyły doświadczenie boiskowe , które już niedługo będzie procentować w przyszłych meczach.

Drużyna wystąpiła w składzie : Bielińska Antonina ( kpt), Wesserling Wiktoria, Teclaf Anna, Karczewska Karolina, Kąkol Alicja,Brzeska Nikola, Sarnowska Patrycja, Hazuka Maria, Jóskowska Olga, Formella Antonina, Brylowska Kornelia, Formela Łucja. Nagrody indywidualne otrzymały : wyróżniająca się zawodniczka w drużynie - Karczewska Karolina i najlepsza zawodniczka w drużynie - Bielińska Antonina. Trenerami drużyny są Arkadiusz Blok i Marek Bemowski.