W sobotnie popołudnie, 17 listopada w Kartuskim Centrum Kultury odbył się puchar Polski Federacji NAC Polska w Kulturystyce. Kartuskie zawody były jednocześnie eliminacją do zawodów reprezentacji Polski na Ms & Mr Universe 2018r, które odbędą się już za tydzień w Hamburgu.

Przy pięknej, słonecznej pogodzie w minioną niedzielę, 6 maja na kartuskim Rynku spotkali się najsilniejsi ludzie z Austrii, Czech, Mołdawii, Ukrainy, Norwegii i Polski. W ostatniej chwili okazało się, że nie będzie mógł przybyć Ervin Katona z Serbii, wobec czego zastąpił go Konrad Karwat z Polski.


Zapraszamy Państwa na relację filmową z Pucharu Polski Strongman Kartuzy 2017. Wydarzenie to miało miejsce w niedzielne popołudnie, 14 maja 2017 na Rynku. W piękne niedzielne popołudnie w naszym mieście spotkali się i rywalizowali ze sobą najsilniejsi ludzie w Polsce. Oprócz utytułowanych zawodników federacji Strongman, w Kartuzach pojawił się również sam wielokrotny mistrz świata tej dyscypliny, obecnie zawodnik MMA, Mariusz Pudzianowski, który wspólnie z Mateuszem Ostaszewskim sędziował zawody. Relację zdjęciową z PP Strongman publikowaliśmy już jakiś czas temu. Dzisiaj zapraszamy na relację filmową. Dodamy tylko, że całą imprezę komentował i poprowadził nieoceniony w tej roli Tomasz Perek!

To niestety prawda, ale tylko dla tego, że w kartuskich zawodach wystąpili jako sędziowie. Tymczasem liderami Pucharu Polski STRONGMAN Kartuzy 2017 zostali Hirsz, Lademann i Wlizło.